سیم و کابل افشار نژاد خراسان

سیم و کابل افشار نژاد خراسان

برای انتقال جریان الکتریکی از یک مکان به مکان دیگر از سیم و کابل استفاده می‌شود. بنابراین عامل انتقال جریان الکتریکی در سیم‌ها، فلز رسانای جریان می‌باشد. با توجه به اینکه اکثر تجهیزات و وسایل در ادارات کارخانجات و ساختمان ها با برق کار می کنند بنابراین سیم و کابل جزء لاینفک زندگی امروزی می باشد و در تمامی مکان ها به وفور می توان این المان را مشاهده نمود. برای انتقال جریان الکتریکی از  فلزات هادی استفاده می شود که بیشتر آنها رسانه مس با درجه خلوص بالاتر از 99.5 درصد تشکیل می دهد. علاوه بر مس رساناهای دیگری مانند  نقره ، طلا ، گاهی اوقات از آلومینیوم استفاده می شود. برای محافظت از سیم در برابر عوامل خارجی و محافظ افراد در برابر جریان الکتریکی معمولا این رسانا را در داخل روکش عایق قرار می دهند.

کاربرد سیم و کابل برق

سيم های برق که به صورت مفتولی هستند از يك رشته سيم تشكيل می شوند كه به اصطلاح به آن سيم خشك هم گفته مي شود. کاربرد سیم  و کابل های مفتولی، بيشتر در تابلو هاى برق و سيم كشی هايی كه نياز به ولتاژ و مقاومت بالا دارند، می باشد. نوع دیگر سیم هم، سيم برق افشان می باشد که نسبت به نوع مفتول نرم‌تر و انعطاف‌پذيرتر است. کاربرد این نوع سیم  و کابل افشان در صنعت ساختمان است.

از جمله سیم هایی که در برق ساختمان مصرف بیشتری دارند می توان به سيم برق نيم افشان اشاره نمود، انعطاف‌پذيرى بيشترى نسبت به افشان دارند.

از انواع دیگر سیم های صنعت برق سيم ارت می باشد که این سیم نیز نیز از جنس مس می‌باشد. در سيم ارت از مس خالص استفاده می شود به همين جهت مقاومت اهمى آن پايين است. کاربرد سیم  و کابل ارت در سيستم ارتينگ و بالا بردن امنيت سيم‌كشی يك مجموعه است و اخرین مورد از دسته سیم های برق سيم لاكى ار می توان نام برد که از يك رشته هادی با پوشش عايق توليد می‌شود. عمده كاربرد آن در سيم پيچى موتورها و ترانس می ‌باشد.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشار نژاد)

سیم و کابل افشار نژاد خراسان

سیم و کابل افشار نژاد خراسان

 

شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵ و در شهر مقدس مشهد تاسیس شد، این شرکت در سال ۱۳۴۶ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید.

بعد از جنگ جهانی دوم، پایه‌گذار شرکت صنعتی الکتریک خراسان تولید اولین سیم‌های برق قیر اندود را در مشهد به مرحله اجرا گذاشتند و بعدها شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵تاسیس شد.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان با گذشت نزدیک به نیم قرن فعالیت، یکی از بهترین‌ تولیدکنندگان سیم و کابل کشور به شمار می‌رودتولیدات شرکت، انواع سیم و کابل فشار ضعیف شامل سیم‌ها و کابل‌های ساختمانی، کابل‌های افشان، کابل‌های کنترل و قدرت با عایق PVC و XLPE ، سیم‌های خودرو، کابل‌های شیلددار مسلح و غیر مسلح، کانسنتریک ابزار دقیق، مخابراتی، آیفونی، مقاوم در برابر آتش و حرارت و هالوژن فری می باشد.

شرکت تولیدی صنعتی الکتریک خراسان از اولین دریافت کنندگان نشان استاندارد ایران ISIRI (معادل IEC 227 اروپا) در بیش از ربع قرن پیش بوده و محصولات را مطابق با درخواست مشتری و بر اساس استانداردهای مختلف نظیر VDE (استاندارد آلمان) ، IEC (استاندارد بین‌المللی) ، BS (استاندارد انگلستان) و … تولید می‌نماید. همچنین این شرکت، گواهینامه ایزو ۹۰۰۲ در مدیریت کیفیت را در سال ۲۰۰۰ از شرکت SGS سوئیس دریافت نموده است.

مساحت فعلی کارخانه بالغ بر ۴۰،۰۰۰ متر مربع و زیربنایی حدود ۳۰،۰۰۰ متر مربع می‌باشد و در حال حاضر شرکت با بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل و ظرفیتی بالغ بر ۳۰،۰۰۰ تن در سال در حال فعالیت می باشد.

انواع سیم و کابل افشارنژاد خراسان

سیم و کابل های تولیدی شرکت افشار نژاد خراسان دارای تنوع گسترده ای می باشند. تولیدات این شرکت را می توان به  کابل با نصب ثابت، کابل تلفنی ابزار دقیق، کابل افشان، کابل تلفنی ابزار دقیق و کابل کواکسیال تقسیم نمود. سیم های تولیدی شرکت افشار نژاد خراسان نیز دارای انواع مختلفی است که هرکدام کاربرد ویژه ای دارند. و با داشتن هادی مسی با درصد خلوص بالا می توانند به خوبی جریان را منتقل کنند. در حالت کلی می توان محصولات تولیدی شرکت را بصورت زیر نمایش داد:

کابل با نصب ثابت

 • کابل افشارنژاد با عایق xlpe
 • کابل افشار نژاد با عایق پی وی سی

کابل تلفن و ابزار دقیق

 • کابل تلفنی هوایی افشارنژاد
 • کابل تلفنی زمینی افشارنژاد
 • کابل تلفنی داخلی افشارنژاد
 • کابل ابزار دقیق افشارنژاد با عایق و روکش pvc
 • کابل ابزار دقیق افشارنژاد با عایق و روکش pe

کابل برق افشان

 • کابل کنترل افشان افشارنژاد
 • کابل افشان سبک افشارنژاد
 • کابل افشان با قابلیت مقاومت در برابر حرارت

سیم های تولیدی افشار نژاد خراسان

 • سیم افشار نژاد ساختمانی و ارت
 • سیم افشار نژاد اتومبیلی
 • سیم افشار نژاد هوایی سخت
 • سیم افشارنژاد رانژه
 • سیم افشارنژاد تخت بدون روکش

ویژگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد

ویژگی‌های منحصر به فرد تولیدات خراسان افشارنژاد، منعطف بودن بالا و مقاومت در برابر خشکی یا رطوبت زیاد است. نوع عایق پی وی سی به دلیل مقاومت در برابر حرارت و تغییر شکل، در میان تولید کنندگان از محبوبیت و کیفیت بیش‌تری برخوردار است. از موارد بعدی که می توان به آن اشاره نمود جنس ‌هادی درون کابل‌هاست که عمدتا از آلومینیوم یا مس ساخته می‌شوند. ویژگی بعدی تولیدات این شرکت، سایز و تعداد رشته‌های به کار رفته داخل کابل‌ها است که دامنه ی آنها از ۲ رشته تا ۷ رشته متغیر است. از جمله این ویژگی‌ها سیم و کابل شرکت افشار نژاد خراسان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قیمت سیم و کابل افشار نژاد : از ویژگیهای بارز سیم و کابل های تولیدی شرکت افشار نژاد خراسان کیفیت تولیدی محصولات این شرکت هست که سیم و کابل های تولیدی را از سایر برندها متمایز می نماید.
 • قیمت سیم و کابل افشار نژاد : تولیدات سیم و کابل خراسان در مقایسه با کارایی و کیفیت بالایی که دارند، با قیمت مناسبی به فروش می‌رسند.
 • پیشینه برند سیم و کابل خراسان به بیش از ۵۰ سال می‌رسد. این برند در طول سال‌ها توانسته با خدمات خود اعتماد مشتریان را نسبت به کارایی و کیفیت محصولاتش جلب کند.
 • تولیدات سیم و کابل افشار نژاد : تولیدات این شرکت در سایز و اندازه‌های مختلف بر اساس استاندارد ایران ISIRI و استانداردهای بین المللی روانه بازار می‎‌شود.

قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

در زمینه خرید سیم و کابل، مانند هر محصول و تجهیزات دیگری، فاکتورهای متفاوتی تاثیرگذار هستند و برخی عوامل مانند:‌ سطح مقطع، تعداد رشته‌ها، جنس روکش، جنس هادی، نوع عایق، شیلد دار یا بدون شیلد بودن محصول از جمله فاکتورهای تعیین کننده قیمت محسوب می‌شوند.

به طور کلی کیفیت عالی و طول عمر سیم و کابل افشار نژاد خراسان هزینه‌های جانبی، تعویض و… را برای شما کاهش می‌دهند و با یکبار هزینه به طور بلند مدت از کیفیت اتصالات برقی خود بهره‌مند خواهید شد.

همچنین عرضه محصولات این برند که تنها از طریق نمایندگی‌های رسمی شرکت خراسان انجام می‌شود؛ هر گونه فروش غیرقانونی، تقلبی و قیمت نامتعارف را غیرممکن کرده و خرید مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی، جنبه اقتصادی خاصی را برای شما به همراه خواهد داشت.

قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد متناسب با قیمت مواد اولیه همچون مس و پی وی سی تغییر می کند. تولیدات این شرکت با سطح مقطع کوچک به صورت حلقه های ۱۰۰ متری به فروش می رسند و اگر سطح مقاطع بزرگ باشد، در متراژ دلخواه قابل سفارش خواهد بود.

فروش سیم و کابل افشار نژاد خراسان

شرکت آداک تجهیز افلاک مهر با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه خدمات مهندسی و تأمين كالاي مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و کاخانجات تولیدی در راستای قطعات و تجهیزات مربوط به تجهیزات برق ساختمان و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را از سال 1390 با قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان واحدهای صنعتی به صورت رسمی آغاز نموده است. این مجموعه مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای تولیدی داخلی و خارجی و حذف واسطه تجهیزات و قطعات مربوط به این صنف را تامین نماید. در این راستا فروش انواع سیم و کابل در برنامه کاری خود قرار داده است که از آن جمله می توان به فروش انواع سیم و کابل با برند شرکت سیم و کابل افشار نژاد خراسان اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز انواع سیم و کابل افشار نژاد خراسان میتوانید با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.