گیربکس شاکرین

گیربکس شاکرین

گیربکس های صنعتی

گيربکس های صنعتی امروزه استفاده بسیار گسترده‌ ای در صنایع مختلف دارند، به صورتی که بدون به کارگیری این تجهیزات انجام برخی از کارها غیر ممکن به نظر می رسد. کاربرد گیربکس‌ های صنعتی با توجه به محل استفاده و نوع این محصولات می‌ تواند متفاوت باشد. به طور کلی می‌ توان گفت که وظیفه اصلی گیربکس‌ ها تبدیل یا تغییر انرژی است و می‌ توانند در شرایط مختلف پارامترهایی مانند گشتاور و سرعت را افزایش دهند یا کنترل کنند. گیربکس‌ های صنعتی به صورت سیستم‌ های سربسته‌ ای به بازار عرضه می‌ شوند. قبل از این که تصمیم گیری‌ های لازم را برای انتخاب و خرید این محصولات انجام دهید، بهتر است که انواع این محصولات که در شرایط مختلف کاربرد دارند را بشناسید.

از دستگاه­ هايي که توان مورد نياز گيربکس های صنعتی را تامين می کنند می توان به الکتروموتورها – موتورهاي بنزيني و گاز سوز – موتورهاي ديزل – توربين هاي بخار – توربين هاي گازي، آبي و یا توربين هاي بادي – موتورهاي جت و … مي­ باشند. مصرف کننده هم مي تواند هرنوع وسیله ای باشد فقط کافي است که این مصرف کننده بتواند توان خروجي از گيربکس صنعتی را بصورت گشتاور دريافت کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان انواع گیربکس شاکرین با شماره 35576173-041 در ارتباط باشید

کاربرد گیربکس شاکرین

صنعت تولید شکر : در این صنعت دو گیربکس خورشیدی و هلیکال گزینه‌های کاربردی معرفی می‌شوند. با استفاده از این نوع گیربکس‌ها می‌توان گشتاور و سرعت نیروی تولید شده توسط موتور را مدیریت کرد.

فولادسازیدر صنعت تولید فولاد ویژگی‌های مهمی چون قدرت و ظرفیت و دقت بالای گیربکس‌ها مهم تلقی می‌شوند. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، گیربکس‌های خورشیدی و پینیون انواع مفید این قطعات برای صنعت فولادسازی معرفی می‌شوند. با کاربری این نوع گیربکس‌ها می‌توان عملکردی پایدار و حرکتی نرم را ایجاد کرد.

سیمان سازیدر صنعت تولید سیمان از گیربکس‌های بسیار قوی استفاده می‌شود که گشتاور زیادی را تحمل می‌کنند. از این رو آشنایی با گیربکس‌ های صنعتی با ویژگی کارایی بالا در این صنعت ضرورت دارد. با توجه به اندازه و قدرت بسیار بالای موتورهای مورد استفاده در این صنعت، گیربکس‌های هلیکال یا شافت مستقیم انواع مفیدی در صنعت سیمان به شمار می‌آیند. با استفاده از این نوع گیربکس‌ها می‌توان از گشتاور تولیدشده در موتور بهترین خروجی را دریافت کرد.

صنعت تولید کاغذبه طور معمول در صنعت تولید کاغذ گیربکس‌ها جهت کنترل نیرو و سرعت ماشین تولید کاغذ کاربرد دارند. گیربکس‌ خورشیدی بهترین نوع این قطعات برای صنعت ذکر شده تعریف می‌شوند.

با توجه به تنوع کاربرد و استفاده از گیربکس های صنعتی در صنایع مختلف، این مبدل در انواع مختلفی تولید و به بازار مصرف عرضه می گردند. اما در حالت کلی گیربکس‌های صنعتی به دو گروه افزاینده و کاهنده طبقه بندی می‌شوند. در نوع گیربکس کاهنده کاهش سرعت و در نتیجه افزایش گشتاور خروجی را خواهیم داشت در حالیه در گیربکس های افزاینده، سرعت افزایش و گشتاور کاهش می یابد.

انواع گیربکس شاکرین

از گیربکس های شاکرین رایج مورد استفاده در صنعت می تواند به موارد زیر اشاره نمود :

شرکت تولیدی گیربکس شاکرین

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و تولید انواع گیربکسهای صنعتی از سال  1354 کار قطعه سازی را در منطقه صنعتی امیرکبیر اصفهان آغاز نمود. با توجه به نیاز صنعت کشور، این شرکت در سال 1360 شمسی طراحی و تولید انواع گیربکس های صنعتی حلزونی و هلیکال  را آغاز نمود .

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان علاوه بر تولید انواع گیربکس های حلزونی و هلیکال، با طراحی و ساخت انواع گیربکس های صنعتی خاص از جمله گیربکس های دنده تخت و همچنین گیربکس های دنده جناغی، در زمره برترین تامین کنندگاه صنعت کشور قرار گرفته است.

تولیدات شرکت گیربکس شاکرین

گیربکس های شاکرین در سایز های 49 ، 63 ، 86 ، 110 ، 130 ، 150 ، 185 ، 210 و 250 تولید می شوند. برای آگاهی از نسبت های تبدیل گیربکس شاکرین در سایز های مختلف با کارشناسان فروش در تماس باشید. عمده تولیدات شرکت گیربکس شاکرین را گیربکس های حلزونی و هلیکال تشکیل میدهند.  در سری تولیدات گیربکسهای حلزونی، گیربکسهایی با قدرت  از 0.12 کیلووات تا 75 کیلووات با نسبت تبدیل دور از 1:7 تا 1:10000 و در سری های VF،VFU،MVF، VF/VF،MVF/VF،NRV،NMRV،VFH و تیپ های 49 تا 3100 تولید می شوند. همچنین نسبت به شرایط محور و ورودی و خروجی در مدلهای N،A،V،F،FC،P،FR مونتاژ و به بازار عرضه میگردند.

گیربکس حلزونی شاکرین از یک محور حلزونی ماردونی و یک چرخ حلزون تشکیل شده است. در گیربکس حلزونی دنده برنجی قابلیت تعویض دارد و عمر آن محدود است. از مزیت های این گیربکس می توان به خاصیت عدم برگشت پذیری اشاره کرد، عدم برگشت پذیری یعنی اگر خروجی را بچرخانیم، دنده ورودی نمی چرخد. گیربکس حلزونی شاکرین قابلیت اتصال به روشهای اتصال مستقیم با فلنج و یا کوپلینگ به انواع محرک ها را دارد.

 گیربکس حلزونی شاکرین

گیربکس حلزونی شاکرین سری VF : گیربکس حلزونی شاکرین تیپ VF دارای ورودی شافت و خروجی هالوشافت قابلیت کوپله شدن به انواع الکتروموتور توسط تسمه، زنجیر و پولی را دارا می باشد. گیربکس حلزونی شاکرین سری VF بیشتر در بالابرهای ساختمانی استفاده می شود.

گیربکس حلزونی شاکرین سری MVF : گیربکس حلزونی شاکرین سری MVF دارای ورودی فلنج و خروجی هالو شافت می باشند که به صورت کوپل مستقیم و از طریق فلنج الکتروموتور با گیربکس کوپل می شوند .

گیربکس حلزونی شاکرین سری VF-FC : گیربکس حلزونی شاکرین سری MVF-FC با ورودی به صورت ورودی شافت دار و خروجی فلنج دار می باشد.  از این تیپ گیربکس شاکرین برای باز کردن درب های سدهای کشاورزی، کنال های آب استفاده می شود.

گیربکس حلزونی شاکرین سری MVF-FC : گیربکس حلزونی شاکرین سری MVF-FC دارای ورودی بصورت هالو و اتصال با الکترووتور بصورت فلنج می باشد. خروجی نیز بصورت هالو شافت و اتصال از طریق فلنج خروجی به دستگاه می باشد.

گیربکس شافت مستقیم شاکرین

گیربکس هلیکال (Helical Gearbox) یا گیربکس شافت مستقیم دستگاهی است که از تعدادی زوج دنده تشکیل شده است و این چرخدنده ها بصورت چرخدنده های مارپیچی (هلیکال) بوده و یاتاقان های غلتشی در دو سمت چرخ دنده ها قرار گرفته اند، علت نامگذاری این گیربکس بدلیل همین چرخدنده های مورب و هلیکالی آن است.

تولیدات گیربکس شافت مستقیم شاکرین در دو دسته SHG و SHGF و در تیپ های G0  تا G7 و توان 0.12 تا 45 کیلووات و دور خروجی 16 تا 4000 دور در دقیقه تولید و قابل عرضه می باشد.

در حالت کلی و در مجموع تنوع تولیدات شرکت شاکرین گیربکس اصفهان بیش از 900 نمونه می باشد که با مشخصاتی نظیر نوع (TYPE) ، اندازه (SIZE)، دسته (VERSION)، نسبت تبدیل (RATIO)، دور خروجی (n ) و موقعیت نصب طبقه بندی شده و مشتریان ،  سفارش خود را با تعیین این پارامترها به واحدهای فروش شرکت اعلام می نمایند .

قیمت گیربکس شاکرین

قیمت گیربکس شاکرین باتوجه‌ به طراحی، سایز، جنس، کاربری و برند هر گیربکس و نحوه نصب آن تغییر می‌کند. باتوجه‌ به نوسان ارز و به تبع آن تغییرات قیمت مواد اولیه و هزینه‌های تولید، قیمت ثابت و نهایی برای این محصول نمی توان در نظر گرفت. شما میتوانید برای دریافت قیمت بروز انواع گیربکس شاکرین با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

در حالت کلی، گیربکس شاکرین فلنج‌دار قیمت بیشتری نسبت به انواع بدون فلنج دارند. همچنین هرچه سایز گیربکس بزرگ‌تر شود، برای کاربردهای سنگین صنعتی مناسب‌تر بوده و قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

خرید گیربکس شاکرین

برای خرید گیربکس های شاکرین برای استفاده در کاربردهای مختلف صنعتی باید مشخصات فنی آن‌ها را به دقت بررسی نمایید؛ برخی مهم‌ترین مشخصات فنی گیربکس‌های شاکرین عبارتند از:

  1. نوع گیربکس: اولین پارامتری ک در خرید گیربکس بایستی در نظر گرفته شود، انتخاب نوع گیربکس است. بایستی با توجه به نوع کار باید یکی از انواع گیربکس حلزونی، گیربکس هلیکال  گیربکس خورشیدی مشخص شود.
  2. توان موتور : قبل از خرید گیربکس بایستی توان گیربکس را با موتور مطابقت داد.
  3. نسبت تبدیل: برای به‌دست‌آوردن سرعت و گشتاور خروجی مورد نظر باید گیربکسی با نسبت تبدیل صحیح انتخاب نمایید.

فروش گیربکس شاکرین

شرکت آداک تجهیز افلاک مهر تبریز با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه خدمات مهندسی و تامين كالاي مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و کاخانجات تولیدی در راستای قطعات و تجهیزات مربوط به تجهیزات صنعتی و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را از سال 1390 با قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان واحدهای صنعتی به صورت رسمی آغاز نموده است. این مجموعه مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای تولیدی داخلی و خارجی و حذف واسطه تجهیزات و قطعات مربوط به این صنف را تامی ن نماید. در این راستا این شرکت انواع برندهای ایرانی و خارجی گیربکس صنعتی را با کیفیت بالا در انواع  گیربکس حلزونی، گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم، گیربکس آویز ، گیربکس کرانویل پینیون، گیربکس خورشیدی و در برندهای گیربکس شاکرین، شرکت گیربکس سهند، گیربکس ایلماز، گیربکس رهنما، گیربکس هیدرومک، گیربکس دگ و … را در توان های مختلف و گارانتی و خدمات پس از فروش تحویل مشتریان خود می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز انواع الکتروموتورهای صنعتی میتوانید با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

گیربکس شاکرین ، قیمت گیربکس شاکرین ، نمایندگی گیربکس شاکرین ، گیربکس شاکرین در تبریز، فروش گیربکس شاکرین ، تامین گیربکس شاکرین ، خرید گیربکس شاکرین ، گیربکس حلزونی شاکرین ، گیربکس شافت مستقیم شاکرین ، گیربکس هلیکال شاکرین ، گیربکس صنعتی ، گیربکس کتابی ، فروش انواع گیربکس ، گیربکس شاکرین vf110 ، نمایندگی گیربکس شاکرین در تهران ، کاتالوگ گیربکس شاکرین pdf ، گیربکس شاکرین vf86 ، گیربکس شاکرین ۱۵۰ ، قیمت گیربکس حلزونی شاکرین ، نمایندگی گیربکس شاکرین در تبریز ، گیربکس vf110 اصفهان