شرکت اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) یکی از برندهای معتبر و معروف فرانسوی در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی می باشد که در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر ملزمون قرار دارد. علاوه بر فرانسه این شرکت در قاره های مختلف جهان کارخانجاتی را تاسیس نموده است که با نظارت این شرکت و تحت لیسانس آن محصولاتی را با برند اشنایدر تولید و روانه بازار مصرف می نمایند.

شرکت اشنایدر الکتریک با 180 سال سابقه و تولید محصولات با کیفیت توانسته جایگاهی مهم در لیست تولیدات جهانی داشته باشد و در فهرست 500 شرکت بزرگ دنیا قرار بگیرد. از تولیدات اصلی این شرکت می توان به انواع کلید مینیاتوری، کلید محافظ جان و کنتاکتور اشنایدر اشاره کرد که در دسته تجهیزات برقی ساختمانی قرار می گیرند و می توانند امنیت مدارهای الکتریکی را تامین کنند.

شرکت‌های بزرگی مثل T-Mobile و سامسونگ گرفته تا شرکت‌های کوچک‌تری مثل ویرپول و AEG و حتی برندهای لوکسی مثل مجموعه هتل‌های هیلتون، همه از یک پشتیبان قدرتمند در کارهای الکترونیکی خود بهره می‌برند. پشتیبانی که خیالشان را بابت زیرساخت راحت کرده و بهترین خدمات و راه‌حل را در اختیار آنها می‌گذارد. این پشتیبان قدرتمند که بیش از یک قرن تجربه دارد شرکتی نیست جز Schneider Electric که غول عرضه زیرساخت الکترونیکی دنیا شناخته می‌شود.