سیم و کابل رعد الکتریک

سیم و کابل رعد الکتریک

برای انتقال جریان الکتریکی از یک مکان به مکان دیگر از سیم و کابل استفاده می‌شود. بنابراین عامل انتقال جریان الکتریکی در سیم‌ها، فلز رسانای جریان می‌باشد. با توجه به اینکه اکثر تجهیزات و وسایل در ادارات کارخانجات و ساختمان ها با برق کار می کنند بنابراین سیم و کابل جزء لاینفک زندگی امروزی می باشد و در تمامی مکان ها به وفور می توان این المان را مشاهده نمود. برای انتقال جریان الکتریکی از  فلزات هادی استفاده می شود که بیشتر آنها رسانه مس با درجه خلوص بالاتر از 99.5 درصد تشکیل می دهد. علاوه بر مس رساناهای دیگری مانند  نقره ، طلا ، گاهی اوقات از آلومینیوم استفاده می شود. برای محافظت از سیم در برابر عوامل خارجی و محافظ افراد در برابر جریان الکتریکی معمولا این رسانا را در داخل روکش عایق قرار می دهند.

کاربرد سیم و کابل برق

سيم های برق که به صورت مفتولی هستند از يك رشته سيم تشكيل می شوند كه به اصطلاح به آن سيم خشك هم گفته مي شود. کاربرد سیم  و کابل های مفتولی، بيشتر در تابلو هاى برق و سيم كشی هايی كه نياز به ولتاژ و مقاومت بالا دارند، می باشد. نوع دیگر سیم هم، سيم برق افشان می باشد که نسبت به نوع مفتول نرم‌تر و انعطاف‌پذيرتر است. کاربرد این نوع سیم  و کابل افشان در صنعت ساختمان است.

از جمله سیم هایی که در برق ساختمان مصرف بیشتری دارند می توان به سيم برق نيم افشان اشاره نمود، انعطاف‌پذيرى بيشترى نسبت به افشان دارند.

از انواع دیگر سیم های صنعت برق سيم ارت می باشد که این سیم نیز نیز از جنس مس می‌باشد. در سيم ارت از مس خالص استفاده می شود به همين جهت مقاومت اهمى آن پايين است. کاربرد سیم  و کابل ارت در سيستم ارتينگ و بالا بردن امنيت سيم‌كشی يك مجموعه است و اخرین مورد از دسته سیم های برق سيم لاكى ار می توان نام برد که از يك رشته هادی با پوشش عايق توليد می‌شود. عمده كاربرد آن در سيم پيچى موتورها و ترانس می ‌باشد.

شرکت سیم و کابل رعد الکتریک

شرکت تعاونی سیم و کابل رعدالکتریک ، از سال 1389 فعالیت خود را به عنوان اولین واحد احداثی در بخش نازلوی ارومیه آغاز نمود . رشد فزاینده تقاضا برای نیروی برق و در نتیجه نیاز به توسعه شبکه های توزیع به صنعت کابل سازی اهمیت روز افزونی بخشیده است . کارکنان شرکت این شرکت با حضور در رقابتی فعال و موثر در کنار سایر رقبا حرکت کرده و با حضور فعالانه خود در بازارهای جهانی و وارد شدن در عرصه صادرات در جهت اعتلای آن گام بردارند .

شرکت سیم و کابل رعدالکتریک در حال حاضر قادر است کلیه کابل فشار ضعیف مسی و نیز انواع کابل های مخابراتی را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید .

از اهداف کلی این شرکت و خط مشی این مجموعه را نشان میدهد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • ارزش دهی به مشتری و افزایش رضایت مشتریان
  • افزایش بهره وری
  • افزایش سطح کیفیت
  • افزایش میزان فروش

انواع سیم و کابل رعد الکتریک

کابل کنترل یا کابلهای فرمان : به صورت کلی کابل های فرمان برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال به کار گرفته میشوند. و سیگنال های دیجیتال و آنالوگ برای اندازه گیری و کنترل ، انرژی ، جریان ، توان و باز و بسته بودن خط مورد نظر استفاده می شوند .

کابل افشان :  از این کابل برای وسایل خانگی، آشپزخانه ، اداری و سایر مکان های مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. کابل افشان در دو نوع گرد و تخت طراحی و تولید می شود.

کابل مخابراتی : کابل های مخابراتی از مهم ترین اجزا در برقراری ارتباطات به شمار می آیند، کابل مخابراتی در گروه کابل های ارتباطی قرار می گیرد و وظیفه انتقال اطلاعات را بر عهده دارد.

سیم افشان : سیم های افشان با نشان اختصاری NYAF در بازار شناخته می شوند. عمده مصرف این سیم ها در صنعت ساختمان، جهت برق رسانی به سیستم های روشنایی و پریزها می باشد.

کابل آلومینیومی : هادی های آلومینیومی در خطوط انتقال و توزیع برق مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات جریان الکتریکی از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال می دهند.

کابل کواکسیال : کابل کواکسیال که به کابل آنتن هم معروف است به همراه ریپیترها می‌توانند اطلاعات که شامل داده و صدا و تصویر است، را در فواصل طولانی منتقل کنند. به طور کلی کابل آنتن، امواج را از آنتن به گیرنده منتقل می‌کند.

فروش سیم و کابل رعد الکتریک

آداک تجهیز افلاک مهر با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه خدمات مهندسی و تأمين كالاي مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و کاخانجات تولیدی در راستای قطعات و تجهیزات مربوط به تجهیزات برق ساختمان و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را از سال 1390 با قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان واحدهای صنعتی به صورت رسمی آغاز نموده است. این مجموعه مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای تولیدی داخلی و خارجی و حذف واسطه تجهیزات و قطعات مربوط به این صنف را تامین نماید. در این راستا فروش انواع سیم و کابل در برنامه کاری خود قرار داده است که از آن جمله می توان به فروش انواع سیم و کابل با برند شرکت سیم و کابل رعد الکتریک اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز انواع سیم و کابل رعد الکتریک میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سیم و کابل رعد الکتریک ، فروش سیم و کابل رعد الکتریک ، قیمت سیم و کابل رعد الکتریک ، نمایندگی سیم و کابل رعد الکتریک ، شرکت سیم و کابل رعد الکتریک ، فروش سیم و کابل رعد الکتریک تبریز ، کابل رعد الکتریک ، سیم و کابل تبریز ، قیمت سیم رعد ارومیه ، قیمت سیم افشان رعد الکتریک ، رعد الکتریک ارومیه ، سیم و کابل